Haber
Konyaspor, Trabzonspor maçının hazırlıklarına devam etti
![](https://yesilyurthaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/konyaspor-trabzonspor-macinin-hazirliklarina-devam-etti-skjXux5Y.webp)
Konyaspor, Trendyol Süper Lig’in 12. haftasında Trabzonspor ile deplasmanda oynayacağı karşılaşmanın hazırlıklarını yaptığı antrenmanla sürdürdü.
Teknik Direktör Hakan Keleş yönetiminde Kayacık Tesisleri’nde gerçekleştirilen antrenman, koşu-ısınma çalışmaları ve 5’e 2 ile başladı. Savunma-hücum düzenlemeleri ve gol antrenmanlarının da yer aldığı antrenman, çift gollü maçla sona erdi. Yeşil-beyazlılar yarın yapacağı idmanla hazırlıklarını sürdürecek. – KONYA