İş

Akbank’ın müşteri deneyimi yönetimi Tempo BPO ile güçleniyor

Akbank’ın müşteri deneyimi yönetimi Tempo BPO ile güçleniyor

 

Akbank, müşteri deneyimi yönetimi ve bilgi teknolojileri alanlarında hizmet veren iş süreçleri dış kaynak şirketi Tempo BPO ile yeni bir işbirliğine imza attı. Tempo BPO, bankanın Inbound ve Outbound operasyonlarında müşterilerine en uygun müşteri deneyimini yaşatmak için çalışacak.

 

20 yılı aşkın tecrübesiyle müşteri deneyimi yönetimi ve bilgi teknolojileri alanlarında hizmet veren iş süreçleri dış kaynak şirketi Tempo BPO, müşteri portföyüne yeni bir isim ekledi. Bankanın müşteri bağlantı merkezi operasyonlarında en iyi müşteri deneyimini yaşatmak için hizmet verecek olan Tempo BPO, başarılı müşteri deneyimi ve sürdürülebilir hizmet kalitesiyle fark yaratmaya devam edecek.

 

“İşbirliğinden memnunuz”

 

İşbirliğinden memnun olduklarını belirten Tempo BPO CEO’su Taylan Akalın, şunları söyledi:

“Türkiye’nin en değerli bankalarından biriyle çalışmaktan mutluluk duyuyoruz. Tempo BPO olarak telekomünikasyon, e-ticaret ve bankacılık gibi birçok farklı alanda hizmet vermekteyiz. Özellikle markalara sağladığımız müşteri bağlantısı operasyonlarında, en uygun müşteri deneyimini sunma ve en iyi satış performansını gösterme konusunda iddialıyız. Şu ana kadar yaptığımız çalışmalar hizmet verdiğimiz markalar tarafından birçok ödülle taçlandırıldı. Bu başarının sırrının organizasyonel çevikliğimizin yanı sıra çalışanlarımızın gelişimine ve dönüşümüne verdiğimiz önem olduğuna inanıyoruz. 2023 yılı başından itibaren en iyi müşteri deneyimi yaklaşımlarını çözüm odaklı bakış açısıyla güçlendirerek tüm çalışanlarımıza her zaman destek oluyoruz. Bu sayede çalışanlarımızın çalışan deneyimini ve memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı ve bu sayede müşteri deneyiminin iyi yönetilmesini desteklemeyi hedefliyoruz. Ayrıca küresel ölçekte teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek iş süreçlerimize dahil ediyor, vizyonumuzu müşteri deneyimi yönetimine yansıtıyoruz. Sunduğumuz hizmetlerde stratejik bakış açımız ve çözüm odaklı yaklaşımımızla bu yeni işbirliğimizde farkımızı ortaya koyacağımıza inanıyoruz.”

 

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

refahiyehaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu